Adana - İş Güvenliği Uzmanlığı Eğitimi - İşyeri Hekimliği - İşyeri Hemşireliği Eğitimi - İSG Kursu- YILDIZ TEKNİK AKADEMİ


Neden Yıldız Teknik Akademi?Türkiye’nin En Kaliteli ve Başarı Oranı Yüksek İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Kurumu

Yıldız Teknik Akademi Adana ilinde eğitim faaliyetlerini sürdüren Yıldız Teknik Akademi, İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitiminde Çalışma Bakanlığından yetki belgesi almış eğitim kurumudur. 23 kişilik ve 18 kişilik toplam 2 dersliği ile her bir sınav döneminde mezun sayısı itibariyle de sektörde öncülük etmektedir. Kursiyerlerimizin gösterdiği bu ilgi ve talep, bizim daha kaliteli eğitim vermemize ve hizmet kalitemizi sürekli yükseltmemize imkân tanımaktadır.

Eğitim Ciddi ve Güvenilir Kurumların İşidir

Yıldız Teknik Akademi kursiyerlerini sadece sınava hazırlamakla değil, büyüklüğü, kazandığı başarı ve kalitesiyle Türkiye genelinde İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimi alanında sergilediği hizmet anlayışı, bilinirliği, müşteri memnuniyeti, ciddi ve kurumsal kimliği ve güvenilirliği ile eğitimin ciddi kurumların işi olduğunu kanıtlamıştır.

Mezun Ettiği Kursiyerlerine İş Sağlığı ve Güvenliği Alanında Sayısız İstihdam ve Kariyer İmkânları Desteği Sunmaktadır

Bugün İş sağlığı ve güvenliği sektöründe çalışan iş güvenliği uzmanları ile işyeri hekimleri ve diğer sağlık personelinin birçoğu Yıldız Teknik Akademi mezunu sektör çalışanlarıdır. Aynı eğitim kurumdan sertifika eğitimini alan sektör çalışanları ile bu eğitimi alacak adaylar arasında Yıldız Teknik Akademinin sağladığı fiziki iletişim ve sosyal ağlar, sizlerin sektörde öncelikli olarak istihdam edilmenizi sağlar. Ayrıca mezun ettiğimiz kursiyerlerimize yönelik sürdürdüğümüz kariyer planlaması ve ücretsiz danışmanlık hizmetlerimiz kursiyerlerimizin geleceğine ışık tutmaktadır. Eğitim kurumlarında olduğu gibi, Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimleri açma ve tüm Türkiye ölçeğine yayılma projelerimiz, mezun ettiğimiz başarılı kursiyerlerimiz için ayrıca bir istihdam fırsatıdır. Hali hazırda Yıldız Teknik Akademi Eğitim Kurumunda ve Ortak Sağlık Güvenlik Birimimizde istihdam ettiğimiz çalışanımızın birçoğu, bizden mezun olmuş iş güvenliği uzmanları ile işyeri hekimleridir.


Türkiye’nin En Saygın Akademisyen ve Eğiticileri Yıldız Teknik Akademi ile Çalışıyor

İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim kurumlarında ders verebilmek için Çalışma Bakanlığının sertifikalandırdığı eğitici belgesine sahip olmak gerekmektedir. Bugün Türkiye’de bu belgeye sahip yaklaşık 4300 akademisyen ile hak sahibi Eğitici
bulunmaktadır. Yıldız Teknik Akademi tecrübesi ve büyüklüğü sayesinde alanında ün yapmış, kariyerlerinin zirvesinde Eğiticilerle sözleşmeler imzalamış ve Eğitim Kurumlarında görev vermiştir. Sektöre yeni adım atacak kursiyerlerimiz bu eğiticilerin
tecrübe ve bilgilerinden azami ölçüde yararlanmaktadırlar.

Eğitim Kurumlarının Fiziki Koşulları ve Kursiyerlere Sağladığı Konfor

Yıldız Teknik Akademi ailesi ile tanışma fırsatı bulan siz değerli kursiyerlerimizin de takdir edeceği gibi, eğitim kurumumuz fiziki ortamı, konfor koşulları, İzzeti ikramları ile sektörde faaliyet gösteren diğer eğitim kurumları ile kıyaslanmayacak ölçüde standartlara sahiptir.

İnternet, Sosyal Medya ve Sanal Ortamda da Yıldız Teknik Akademi Bir Numara

Günümüzün vazgeçilmez fenomenlerinden biri olan, kısaca “sanal ortam” olarak adlandırabileceğimiz internet, sosyal medya ve iletişim kanallarında Yıldız Teknik Akademiyi takip edebilirsiniz. Bilgi paylaşımı, tartışma, sektöre ilişkin konu ve olayların tartışıldığı form sayfamız, Yıldız Teknik Akademiyi tanıtan, facebook, twitter, linkedin ve youtube kanallarımızdan takip edebilirsiniz.